Dell Kurumsal Ürün Ailesi – Hangisi Sizin İçin?

Dell Precision Ailesi

Dell Kurumsal Ürün Ailesi – Hangisi Sizin İçin?

DELL,  son kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla çok geniş bir kurumsal Notebook ve PC portföyü sunuyor. Aşağıda bu geniş aileyi oluşturan ürün serileriyle ilgili özet bilgileri bulacaksınız. Daha detaylı bilgi ve ihtiyacınıza en uygun ürün seçimi için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Vostro

Küçük işletmeler düşünülerek üretilen Dell Vostro serisi mobil ve masa üstü bilgisayarlar, işletmenize en yeni teknolojileri ve servisleri kazandırmanın ekonomik yoludur. Temel güvenlik, güvenilirlik ve servislere gerek duyan KOBİ’ler için en uygun mobil ve masa üstü ürün ailesidir.

OptiPlex

Üst düzey destek ile birlikte sunulan dünyanın en güvenli, en yönetilebilir ve en güvenilir kurumsal sınıf masaüstü bilgisayarlarıdır. Dell OptiPlex Masaüstü Bilgisayarlar özel olarak ağ ortamları için tasarlanmıştır; hızlı kurulum süresi, kolay yönetim ve sorun giderme özelliklerini sunar ve kurumsal düzeyde bir desteğe sahiptir.

Latitude

Dell Latitude dizüstü bilgisayarlar gelişmiş yönetim, dayanıklılık ve güvenlik özellikleriyle standartların çok ötesinde özellikler barındıran kurumsal notebook ailesidir.

Precision

Mühendislik, üç boyutlu dijital tasarımlar ve bilimsel bilgi işlem dahil olmak üzere yüksek performans gerektiren karmaşık, çok iş parçacıklı ve çok görevli uygulama ortamları için tasarlanmış mobil ve masa üstü iş istasyonu ailesidir.

XPS

Tasarımın ön plana çıktığı, ev-ofis kullanıcılarına yönelik, yaratıcı profesyonellere uygun, eğlence ve oyun özellikleri gelişkin, şık, masa üstü ve dizüstü bilgisayar ailesi.