DELL Kurumsal Monitör Ailesi

Dell Monitorler

DELL Kurumsal Monitör Ailesi

Kesintisiz 5 yıldır dünyanın bir numarası olan kurumsal Dell monitör ailesi E, P ve UltraSharp serilerinden oluşuyor. Her serinin öne çıkan özelliklerine kısaca göz atalım:

E Serisi

Dell E2218HN Monitör
Dell E2218HN Monitör

E serisi, günlük ihtiyaçlar için tasarlanmış, sağlam, uygun fiyatlı iş monitörü ailesidir.

Full HD’ye kadar olan çözünürlükleri destekleyen E serisi monitörler Display Port, HDMI ve VGA gibi bağlantı özelliklerini sağlar. Ayarlanabilir eğim, titreşimsiz görüntü ve mavi ışık emisyonunu azaltarak konforlu bir görüş sağlayan ComfortView teknolojisi diğer öne çıkan özelliklerinden.  Dell E serisi, temiz bir görüntü ihtiyacında olan genel ofis kullanıcıları için ideal monitör çözümüdür.

P Serisi

Birçok Dell müşterisinde kurumsal standart olarak yer alan P Serisi mönitörler, daha az yer kaplayacak şekilde tasarlanmış ayak ve daha ince bir profil ile; Eğme (Tilt), Döndürme (Swivel), Yükseklik Ayarı ve Pivot  gibi daha fazla ergonomik özellik sunuyor.

Dell P2719HC USB-C Monitör
Dell P2719HC USB-C Monitör

Finansal ve İdari yönetim, satış ve pazarlama sunumu, raporlama gibi işlevler için ideal bir çözüm olan P serisi, yüksek çözünürlük opsiyonları nedeniyle daha fazla detaya gereksinim duyan profesyonel fotoğrafçılar ve mühendisler için de tercih sebebi.

QHD ve Ultra HD 4K çözünürlüklü modeller içeren Dell P serisi monitör ailesi, USB-C de dahil olmak üzere çok çeşitli bağlanti özelliklerine sahip.

Dell P Serisi 34 inçe kadar kavisli, dokunmatik ve video konferansa uygun modelleri ile geniş bir yelpazeden oluşuyor..

UltraSharp Serisi

Dell UltraSharp serisi, renk kritik işlerle uğraşan, renk ve çözünürlükte en üst seviye performansa ihtiyaç duyan grafik tasarımcı, mühendis, mimar, oyun geliştirici, film ve video tasarımcıları için en ideal monitör çözümüdür.

Dell U2718Q 4K Monitör
Dell U2718Q 4K Monitör

İnce Çerçeveli geniş ekranlar yan yana birden fazla ekran kullanımında verimliliği artırır. Kavisli modeller ise optimum bir görüş deneyimi sağlıyor.

8K, 4K, QHD çözünürlüklere sahip bazı modellerde sunulan PremierColor özelliği ile endüstri standardı renk paletlerine uygun gerçek renkler sunarken, HDR (High Dynamic Range) özelliğine sahip modeller de son derece yüksek kontrast oranları sunuyor.