Yeni Dell EMC PowerStore 500 All Flash Storage

DELL PowerStore 500

Bugünün altyapısı için ölçeklendirilebilir ve tümüyle flaş depolama

DELL EMC PowerStore 500 tümüyle flash dizi, kuruluşunuzun blok ve VVol verilerinden, değişim ve işbirliği olanağı sağlayan çok platformlu dosya depolamasına kadar her türlü depolama gereksinimini benzersiz bir şekilde karşılayabilir. PowerStore 500, kurumsal karmaşıklık veya fiyatlandırma olmadan kurumsal düzeyde güçlü özellikler sunarak verilerinizi verimli bir şekilde birleştirir. Son teknoloji depolama donanımı ürünlerinin avantajları ile modern yazılım tasarımlarının esnekliğini ve basitliğini bir araya getiren PowerStore, BT yapınızı dönüştürerek hızla değişen dünyaya ayak uydurabilmeniz için size eşi benzeri görülmemiş bir özgürlük sunar.

İşletmenizi hem daha çevik hem de büyümeye ve değişime hazır hale getirmek için baştan ayağa yeni nesil depolama teknolojisiyle üretilmiştir.

NVMe Tümüyle Flash ve SCM depolama aygıtları, performansı en iyi duruma getirir 4:1 garanti ile “her zaman açık” veri azaltımı, depolama verimliliği sağlar Blok, dosya, VVols ve kapsayıcılar için yerel destek Büyüyen kapasite gereksinimlerini desteklemek için ölçeği cihaz başına 1,2 PBe’ye kadar yükseltilir Daha yüksek performans için dört adede kadar PowerStore cihazını kümeleyin. Anytime Upgrade, PowerStore’un kesinti olmadan sürekli modern kalmasını sağlar.

Herkes İçin Depolama

Dell EMC PowerStore 500

Paylaşılmış depolamaya bütünleşik bir yaklaşım sunan PowerStore 500, kuruluşların güçlü yönetim ve veri koruması araçlarından oluşan eksiksiz bir paketle uygulama ve kullanıcı bilgilerinin tamamını tek bir güvenilir platformda birleştirmesine olanak tanır. Uygulamaların Fiber Channel veya iSCSI SAN’leri üzerinden hızlı blok depolamasına erişmesine olanak tanıyın Windows, Unix ve MacOS istemcileri için esnek dosya depolaması Yerel VVol depolaması, sanallaştırılmış VMware ortamlarının gereksinimlerini destekler Dört adede kadar PowerStore cihazının merkezi olarak yönetilen bir depolama kaynağına bağlanmasına olanak tanıyan akıllı kümeleme teknolojisi, verileriniz ve uygulamalarınız büyüdükçe gereken desteği sunar.

Gelişmiş Depolama Teknolojisi

Dell EMC PowerStore 500PowerStore, uygulama performansını en üst düzeye çıkarırken maliyet denetimi sağlayan kurumsal teknolojiden ve özelliklerden faydalanır. Yüksek performans ve düşük gecikme süreleri için NVMe Flash ve Intel Optane ile tamamen SSD depolama Gelişmiş veri azaltımı, depolama kapasitesinin verimli kullanımı için donanım özellikli veri sıkıştırması ile tekilleştirmeyi bir araya getirir, NMVe/FC ile 25 Gb Ethernet ve isteğe bağlı 32 Gb FC, kurumsal SAN bağlantı olanağı sağlar.

Kapsamlı Yazılım Özellikleri Dahil

PowerStore’un benzersiz, kapsayıcı tabanlı yazılım tasarımı, entegre bir pakette kapsamlı veri yönetimi ve koruma araçları sunar:

 • PowerStore Yöneticisi
 • CloudIQ: Bulut tabanlı depolama analizi
 • Ölçülü Kaynak Sağlama ve Dinamik RAID
 • Gelişmiş Veri Azaltımı: Sıfır Algılama/Tekilleştirme/Sıkıştırma
 • Servis Kalitesi (Blok ve VVols)
 • Protokoller: Blok, VVols, SMB, NFS
 • SED Tabanlı Veri Şifreleme
 • Anlık Görüntüler ve Ölçülü Klonlar
 • Yerel Asenkron Blok Replikasyonu
 • AppSync Basic
 • Dell EMC Common Event Enabler; Virüsten Koruma Aracısı
 • Dell EMC Unity, XtremIO, VNX, SC Serisi ve PS Serisinden yerel çevrimiçi blok geçişi

DELL EMC PowerStore Veri Sayfası (pdf) >>

 

Detaylı Bilgi için Bizimle İletişime Geçin >